Dom, ul. Kartuska
Kartuska, Dzierżążno, pomorskie
- 719 000 zł
- 124,49 m²
- 5 775,56 zł/m²
Elżbieta Raj
Skontaktuj się
Dom, ul. Kartuska
Kartuska, Dzierżążno, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dom, ul. Kartuska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
719 000 zł 124,49 m² 5 775,56 zł/m²
bliźniak
5
120 m²
garaż wolnostojący
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
120 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 719 000 zł (5 775,56 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Dzierżążno)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 124,49 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- technika budowy: ytong; materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 120 m²
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: GN838656
Lokalizacja
- Adres: Kartuska, Dzierżążno, Kartuzy, kartuski, pomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka
Opis nieruchomości
NOWOCZESNE DOMY NA KASZUBACH | DZIERŻĄŻNO
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
nowoczesne domy o powierzchni 124,49 m²
funkcjonalny układ 5 pokoi idealny dla rodziny
dodatkowe poddasze do własnej aranżacji - około 50 m² po podłodze
garaż w bryle budynku
prywatny ogródek przy każdym domu
2 łazienki zapewniające komfort codziennego życia
spokojna i zielona okolica
idealne miejsce dla rodzin z dziećmi
bardzo (...)
575 900...
575 900 183