Działka budowlana, ul. Zadurskiego
Zadurskiego, Dzierżążno, pomorskie
- 349 000 zł
- 1 000 m²
- 349 zł/m²
Piotr Mikulski
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Zadurskiego
Zadurskiego, Dzierżążno, pomorskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Zadurskiego
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
349 000 zł 1 000 m² 349 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (349 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 000 m²
- kształt: prostokąt; długość: 60m; szerokość: 17m
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: MAGIC HOUSE, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: MG788796
Opis nieruchomości
Działka budowlana 300/31 w Dzierżążnie - gotowa pod realizację wymarzonego domu lub inwestycji usługowej. Nieruchomość została przygotowana pod budowę, a wyrównany teren znacząco przyspiesza rozpoczęcie prac. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, bez rezygnacji z kameralnego charakteru otoczenia. (...)
730 800...
730 800 273