Lokal handlowy, ul. Błękitnej Armii

Błękitnej Armii, Dzierżążno, pomorskie

  • 46,95 zł/m²
  • 393 m²
  • 18 450 zł

Zdjęcie

Paweł Szpakiewic...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Błękitnej Armii

Błękitnej Armii, Dzierżążno, pomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

46,95 zł/m²

393 m²

18 450 zł

Lokal handlowy, ul. Błękitnej Armii

Zaktualizowane: 22 maja 2026

46,95 zł/m² 393 m² 18 450 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 18 450 zł (46,95 zł/m²)
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 393 m², położony w Dzierżążnie koło Kartuz, w obiekcie handlowo-usługowym z 2018 roku.
Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję dla operatorów siłowni, klubów fitness, studiów treningu personalnego, szkół sportowych oraz innych działalności związanych ze sportem, zdrowiem i rekreacją. Powierzchnia lokalu oraz wysokość pomieszczeń wynosząca 3,8 m zapewniają komfortowe warunki do prowadzenia działalności treningowej i rekreacyjnej. (...)

Agent

Paweł Szpakiewicz

570 385...

570 385 385

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Szpakiewicz

570 385...

570 385 385

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości